قوانین و مقررات

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های چانچو مارکت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های چانچو مارکت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود.

۱-رعایت حریم شخصی

چانچو برای حریم شخصی‌ افراد احترام قائل است. بدین منظور اطلاعاتی‌ که از کاربران برای ثبت نام دریافت میشود به هیچ عنوان در اختیار شخص یا سازمانی قرار نخواهد گرفت و کاملا محرمانه است. مسئولیت حفظ و نگهداری رمز عبور به عهده کاربر می‌باشد، لذا از در اختیار گذاشتن رمز عبور خود به افراد دیگر خودداری کنید.

۲-نمایندگی
چانچو مارکت هم اکنون هیچ فروشگاهی ندارد، خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی چانچو مارکت اطلاع دهید.

۳-عودت کالا
در صورتیکه کالای ارسال شده با سفارش شما مغایرت دارد، تاریخ انقضای آن گذشته است و یا مهلت مصرف آن کوتاه است می‌توانید یک یا همه اجناس سبد خرید را قبل از امضای رسید تحویل مرجوع کنید. در صورتیکه گزینه "پرداخت در محل" را انتخاب کرده باشید، میتوانید از پرداخت صورتحساب خودداری کنید و اگر پرداخت را به صورت آنلاین انجام دادید با ارسال کد سفارش به سامانه خدمات مشتریان، با شما تماس گرفته می‌شود و پیگیری از این طریق انجام می‌شود.

۴- ارتباطات

در صورت داشتن هرگونه سوال درباره حقوق کاربران و نظرات ، انتقادات ،شکایات و پیشنهادات میتوانید با شماره تلفن و یا پست الکترونیک ارتباط برقرار کنید.

قوانین و مقررات چانچو مارکت - سوپرمارکت آنلاین‌


کد QR

منو

مقایسه 0